top of page

FAQ

 • Nasıl smaç basabilirim?
  Smaç basabilmek için basitçe: Zıplama antrenmanı yapmak gerekmektedir. Patlayıcı güç, genel kuvvet, esneklik, çabukluk gibi fiziksel özelliklerimizi geliştirmeliyiz. Zıplama tekniğini kusursuz hale getirmelisin. Tam olarak biz de uygun fiyatlara bunların hepsini antrenman bilimlerine uygun şekilde programlayıp sana sunmaktayız!
 • Zıplamam kesin olarak gelişecek mi?
  Evet! Zıplamanız kesin olarak gelişecek. Antrenman metotlarımıza ve programlamamıza sadık kalıp eksiksiz uygulamalısınız. Henüz gelişmediğini iddia eden bir tane bile sporcumuz olmadı.
 • Kesin smaç basabilecek miyim?
  Maalesef buna net bir cevap verilememektedir. Smaç basmak çok daha kapsamlı bir harekettir ve smaç basabilmek için çoğu zaman iyi zıplamak bile yeterli olmaz. Sporcuların boy, kilo, yaş, yatkınlık hatta kas tipleri bile smaç basıp basmayacağını belirleyen kalıtsal faktörlerdir. %100 zıplama gelişimi garantisi veriyoruz! Smaç basma garantisi ise hiçbir antrenman programı tarafından verilemez. Böyle bir iddiası olan kişi ve kuruluşlardan uzak durmalısınız. Bizden tavsiye.
 • Potaya dokunamıyorum bile, antrenmanlarınız işe yarar mı?
  Evet. Potaya dokunamadığınız için üzülmeniz değil sevinmeniz gerek. Çünkü en fazla gelişimi siz göreceksiniz! Gelişmek ve smaç basmak için önünüzde uzun bir yol var. Bu yolun başlangıcı ise en hızlı gidilen yerdir. Yolun sonlarına doğru hızımız yavaşlar :) Tek yapmanız gereken size en uygun ve en doğru programlamayı yapacak kişilerle çalışmaya başlamak!
 • Özel Koçluk nedir?
  Özel Koçluk servisimizde, sizi daha yakından tanıyıp, antrenmanlarınızı takip edip, her türlü sorunuzu cevaplayarak sizi hedefinize daha basit ve hızlı götürme imkanımız olmaktadır. Özel Koçluk satın aldığınızda: Instagram üzerinden size ulaşacağız. Sizden aldığımız bilgilere göre (boy, kilo yaş, deneyim) size özel bir zıplama programı hazırlayacağız. 7/24 basketbol ve smaç adına bizden destek alabileceğiniz bir antrenör edineceksiniz. Antrenmanlarınız günden güne takip edilecek, zıplama gelişiminiz için en iyi yol izlenecek. Antrenmanlarınız isteğinize göre şekillenir ve düzenlenir. Süreç online olarak işler.
 • Zıplama Programlarınız neler?
  Zıplama programlarımız Ağırlık Paketleri ve Ev Paketleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 3 yıl boyunca 200+ sporcunun üzerinde denediğimiz birçok programımız arasından en çok gelişim görülen iki programdır. Ağırlık Paketleri ekstra ağırlık imkanı gerektiren (dumbell, barbell.) hareketler ile çalışılacak olan bir program planıdır. Ev Paketleri ekstra ekipman gerektirmez. Vücut ağırlığı ile ev ortamında yapılmak için tasarlanan program planıdır. Hepsi en kısa sürede en hızlı zıplama gelişimi için tasarlanmış olup, size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
 • Zıplama Programları nasıl hazırlanıyor?
  Zıplama Programlarında: Ağırlık Paketi ve Ev Paketi olarak ikiye ayrılır. 500'ü aşkın sporcu üzerinde denediğimiz farklı programlar içerisinden, en iyi gelişim ve en iyi geri dönüş aldığımız iki program olarak belirlenmiştir. Ev ortamında vücut ağırlığı ile zıplamasını geliştirmek isteyenlere Ev Paketi, daha hızlı bir gelişim ve ekstra ağırlık ekipmanı imkanı olanlar için Ağırlık Paketi öneririz. Antrenman programlarımız devamlı güncellenir ve içeriği yenilenir. Özel Koçlukta: Sipariş esnasında açıklama kısmına yazacağınız iletişim adresinizden size ulaşırız. Spor geçmişi, boy, kilo, yaş bilgilerinizi aldıktan sonra 2 gün içerisinde sizin için en uygun olan zıplama programını göndermekteyiz.
 • Siparişimi nasıl teslim alacağım?
  Çok kolay. Sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturduktan sonra: Sipariş ekranında belirttiğiniz mail adresinize siparişinizin bize ulaştığına dair bilgilendirme maili alacaksınız. Zıplama Programları seçeneklerinde siparişiniz 2 gün içerisinde hazırlanıp belirtilen mail adresine dijital olarak (pdf.) teslim edilir. Özel Koçluk siparişlerinde ise: Sipariş ekranında belirttiğiniz mail adresinize siparişinizin bize ulaştığına dair bilgilendirme maili alacaksınız. İstediğiniz sosyal medya kanalı aracılığı ile sizle iletişime geçilecek ve antrenörünüz size tüm süreci aktaracak. Size özel olarak 2 gün içerisinde bir zıplama antrenman programı tasarlayacağız. Satın alınan süre boyunca danışmanlık hizmeti almaya devam edeceksiniz.
bottom of page